Aparat na haluksy Hallustop – w mojej opinii bezużyteczny

Na Hallustop aparat na haluksy trafiłam poprzez informację od mojej znajomej. Znajoma ta już od bardzo dawna znała moją sytuację i wiedziała, że cierpię z powodu haluksów. Nie raz skarżyłam się jej na te dolegliwości, mówiąc o okropnym bólu, nieestetycznym wyglądzie ale trudnościach w chodzeniu.

Najpierw zebrałam opinie o Hallustop

hallustop-opiniePoza tym raz byłyśmy także wspólnie na zakupach, gdzie zapragnęłam kupić sobie nowe szpilki. Niestety sytuacja wyglądała w ten sposób, że żadne ze szpilek dostępnych w zwykłym sklepie nie były dla mnie odpowiednie ze względu na moje palce, które były w tragicznym stanie. Wtedy właśnie ta koleżanka wspomniała, że ostatnio widziała jakąś reklamę, w której mówiono o produktach mających na celu leczenie haluksów oraz minimalizowanie związanego z nimi bólu. Zaproponowała mi, bym kupiła wspomniany aparat, bo skoro ma dobre opinie, to z pewnością pomoże i mnie. W sumie wzbudziło to we mnie pewną nadzieję, że może warto spróbować, a jak się uda i efekty faktycznie się pojawią, to nie będę już się tak dłużej męczyła.

Kupiłam aparat na haluksy Hallustop

Postanowiłam zatem udać się do apteki i zakupić aparat Hallustop. Był on łatwo dostępny, bo już w pierwszej z aptek dostałam go bez żadnych problemów. Pani magister z apteki skrupulatnie przedstawiła mi najważniejsze kwestie, które wyszczególniała ulotka dołączona do tego wyrobu. Opisała mi także jego skład oraz wszelkie instrukcje co do jego zakładania nas stopę, pierwszego użycia oraz dalszego funkcjonowania z tym aparatem. Innymi słowy, zalecenia dotyczące obsługi i użytkowania miałam wręcz w jednym paluszku. Dzięki temu byłam pewna siebie i gotowa, by rozpocząć proces leczenia. Jeszcze tego samego wieczoru, tuż przed snem, założyłam aparat Hallustop po raz pierwszy, robiąc wszelkie czynności po kolei, tak jak napisano w ulotce. Zgodnie z tym, co podawał producent, niczego nie zmieniałam i wszystko robiłam powoli, dokładnie, krok po kroku. Stosowałam ten sprzęt tak jak należy, nie mam w tym aspekcie sobie nic do zarzucenia. Bardzo więc się zdziwiłam, gdy po około dwóch miesiącach systematycznego zakładania danego aparatu nadal nie zauważałam kompletnie żadnej różnicy. Myślałam, że po takim czasie cokolwiek zmieni się na lepsze, ale jak widać, zdecydowanie się pomyliłam. Byłam wściekła, że dałam się namówić koleżance na ten zakup. Przecież ona nie cierpi na haluksy i nie zna tego problemu, więc także nie miała okazji tego aparatu wypróbować, usłyszala o nim tylko i wyłącznie w jakiejś reklamie.

Hallustop aparat na haluksy – efekty? Brak!

Nie polecam zakupu wyrobu Hallustop, ponieważ zwyczajnie nie przynosi on pożądanych efektów. Jest nieskuteczny, a do tego naprawdę wyjątkowo niewygodny. W aptekach możemy znaleźć wiele innych produktów na haluksy, które bardziej nam pomogą niż one. Nie będziemy wydawać zbędnie pieniędzy, kiedy będziemy opierać swoje wybory na doświadczeniach innych. Dlatego wybierajmy te produkty, które polecają nam ludzie mający podobne dolegliwości do naszych. Nie patrzmy tylko na reklamy oraz popularność pewych rzeczy, bo to jest bez sensu, nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.