Separator HalluDuo – opinie po mojej stracie pieniędzy

Jestem młodą, pewną siebie kobietą, zmagam się jednak z pewną niezwykle wstydliwą dla mnie dolegliwością jaką są haluksy. Zawsze myślałam, że problem ten dotyka głównie osób w podeszłym wieku, jakie więc było moje ogromne zdziwienie kiedy odkryłam, że moja stopa również posiada taką deformację.

Zlekceważyłam problem z haluksami

Na początku zbagatelizowałam to, myślałam, że to może chwilowa sytuacja i po jakimś czasie wszystko samo wróci do normy. Niestety z miesiąca na miesiąc problem się nasilał po około roku od momentu kiedy zauważyłam pierwsze zmiany, moja stopa była już na tyle zniekształcona, że musiałam zrezygnować chociażby z noszenia moich ulubionych szpilek i sandałów przerzucając się na szerokie sportowe buty, które nie uwierały mojej zdeformowanej kości dużego palca. Wygląd mojej stopy spowodował, że moja samoocena drastycznie spadła, niektórym może się wydawać to błahą sprawą ale mi w tamtym momencie znacznie utrudniało to życie.

Oczywiście względu estetyczne to jedno, ale po pewnym czasie oprócz dyskomfortu spowodowanego wyglądem moje stopy pojawił się także ból, który nasilał się z czasem. Po pewnym czasie ból był tak duży, że miałam problemy z poruszaniem się, dystanse, które do tej pory nie były dla mnie problemem, a muszę zaznaczyć, że zawsze byłam osobą aktywną fizycznie, stawały się dla mnie nie lada wyzwaniem. Kiedy sytuacja była już na tyle poważna, że nie byłam w stanie założyć nawet sportowych butów postanowiłam, że muszę szukać pomocy. Nie za bardzo wiedziałam gdzie udać się z takim problemem, zapisałam się więc do lekarza rodzinnego z nadzieją, że pokieruje mnie co dalej robić.

Kupiłam HalluDuo przez opinie lekarza

Niestety to co usłyszałam w żaden sposób mnie nie usatysfakcjonowało. Według mojego lekarza w moim przypadku w grę wchodzi tylko zabieg chirurgiczny. Niestety ze względu na moją pracę, nie mogłam sobie pozwolić na taką dyspozycję. Lekarz w takim przypadku polecił mi Separator HalluDuo, który miał rozwiązać problem haluksów co prawda leczeni miało trwać dłużej niż w przypadku operacji ale przynajmniej mogłam normalnie pracować. Oczywiście nie nastawiałam się na szybkie efekty cierpliwie czekałam. Jednak po paru miesiącach używania wyżej wymienionego separatora HalluDuo nie zauważyłam żadnych efektów, co prawda stan mojej stopy się nie pogarszał ale to mnie w żaden sposób nie zadowalało, gdyż moje codzienne funkcjonowanie było znacznie utrudnione.

Dzięki znajomym znalazłam lepsze rozwiązanie

Po paru miesiącach kuracji, dość mocno zniechęcona rozpoczęłam poszukiwanie innego rozwiązania. Wiele znajomych polecało mi różnego rodzaju preparaty ale po zapoznaniu się z nimi dochodziłam do wniosku, iż ich skuteczność będzie na podobnym poziomie jak w przypadku HalluDuo. Dopiero rozmowa z kuzynką, która zmagała się z podobnym problemem przyniosła przełom w mojej walce z haluksami. Z jej opowieści dowiedziałam się, że również stosowała HalluDuo i również efekt był minimalny, w jej przypadku deformacja była tak duża, że była już o krok od podjęcia decyzji o operacji. Jednak w tym momencie trafiła na opaskę Hallu Solution, która pomogła jej rozwiązać problem haluksów.

Postanowiłam, że również spróbuje i zakupiłam opaskę Hallu Sollution na ich stronie. Po wcześniejszych doświadczeniach nie spodziewałam się spektakularnych efektów, jednak po ok 3 miesiącach zauważyłam, że moja stopa zaczyna mniej boleć, skóra nie jest aż tak bardzo zaczerwieniona, nie mogłam w to uwierzyć więc poszłam jeszcze raz do mojego lekarza aby on ocenił to swoim fachowym okiem. Jak się okazało mój haluks faktycznie zaczął się zmniejszać. Oczywiście na tym nie poprzestałam i nadal stosowałam moje odkrycie jakim jest opaska Hallu Solution. Dziś moja stopa jest już w dużo lepszej formie, mogę znów chodzić w moich ukochanych szpilkach, spacerować po górach, biegać czyli wszystko to co kocham, dlatego polecam każdemu kto zmaga się z problemem haluksów Hallu Solution.

6 Odpowiedzi do Separator HalluDuo – opinie po mojej stracie pieniędzy

 1. venna pisze:

  HalluDuo jest dość wytrzymały i to chyba jedyny plus tego preparatu. Innych natomiast nie widzę, bo korekta haluksów nie nastąpiła niestety 🙁

 2. zenday pisze:

  HalluDuo… HalluSolution. Te preparaty mi się już normalnie mylą. Który jest bardziej trwały i wygodniejszy?

  • pani1980 pisze:

   Myślę, że to dużo zależy od subiektywnych odczuć. Ja uważam, że Hallu Solution jest bardzo wygodny, bo ma żelowe elementy, które ochraniają bolącego haluksa. Jednak pewnie, jeśli haluks jest bardzo duży, to może to nawet przeszkadzać przy dodatkowo ciasnych butach. Wtedy może być lepszy HalluDuo. Trzeba to przeanalizować indywidualnie.

   • Mam haluksy pisze:

    Niestety mam trochę wątpliwości co do hallu solution, czy będzie trwały.
    Żelowe elementy wytrzymają kontakt z butem?
    To dla mnie dość spora suma jak na aparat na halluksy i nie chciałabym kupować czegoś, co jest zaraz rozwali.

 3. Natalleńka pisze:

  Mój lekarz też mówił, że HalluDuo na sam początek wystarczy – nic Pani więcej nie potrzeba, niech Pani nie wymyśla. Okazało się jednak, że bardzo szybko haluks się powiększył i musiałam wydawać grube pieniądze na korektę operacyjną. Szkoda, że wcześniej nie miałam dostępu do innych preparatów… 🙁

 4. Jola Kalisz pisze:

  Wiele lat temu nie było dostępu do cudacznych aparatów na haluksy, jak ten halluduo. Ba, nawet lekarze nie wiedzieli za dużo na temat halluksów. 🙂 Takich chorób się kiedyś nie leczyło, mnie też nie leczyli, więc jak zostałam zdiagnozowana to z jedną stopą było bardzo źle. Operacja musiała być niestety.
  Ale obiecałam sobie, że nie dopuszczę do operacji na drugą nogę, więc na co dzień zaczęłam używam taki aparat https://hallusolution.pl/ w ciągu dnia, a w nocy taki sztywniejszy korektor, w którym już na co dzień nie dałoby się niestety chodzić. I polecam! Super wydane pieniążki, własnie kupuję drugą już sztukę, ale widmo operacji oddala się. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

× pięć = 30