Aparat na haluksy Hallu Forte – złe opinie

Haluksy zaczęły mi doskwierać na poważnie jakiś rok temu, jeśli dobrze pamiętam, ale wydaje mi się, że pamięć mnie jeszcze nie zawodzi. Faktycznie wcześniej też miałam z nimi problemy, które pojawiały się na przykład podczas zakupu nowych butów. Nie było to jednak aż tak uciążliwe, jak teraz.

Co pomoże na haluksy?

hallu-forte-opinieW pewnym momencie po prostu zaczęłam odczuwać nieznośne, regularne bóle palców. Nie mogłam założyć butów, normalnie chodzić czy robić wielu innych rzeczy. Strasznie mnie to irytowało i co chwilkę spędzało mi sen z powiek. Dlatego właśnie zdecydowałam się na zakup czegoś, co względnie miało mi pomóc w walce z tymi okropnymi haluksami. Wybrałam dość znany Hallu Forte aparat na haluksy, o którym krążyły opinie, że działa na to schorzenie. Wierzyłam, że podziała i w moim przypadku…

Ulotka Hallu Forte

Oczywiście, przed założeniem aparatu dokładnie prześledziłam informacje, które zawierała ulotka, jaką dostałam przy jego zakupie w osiedlowej aptece. Opisano w niej skład, możliwe skutki uboczne oraz wszelkie zalecenia i porady dotyczące jego noszenia. Zawsze jestem niezwykle pedantyczna, jeżeli chodzi o stosowanie jakiegokolwiek wyrobu medycznego. Taki aparat to była dla mnie bardzo istotna i poważna sprawa, dlatego tym bardziej starałam się przestrzegać wszelkich zasad zarówno podczas jego nakładania na stopę, jak i w trakcie, gdy już na tej stopie był. Robiłam wszystko w ten sposób, jak podawano w ulotce. Niczego nie zmieniałam według własnych upodobań.

Męczarni ciąg dalszy

Generalnie można powiedzieć, że prawidłowo użytkowałam sprzęt Hallu Forte. Niestety, nic to nie dało. Po upływie długiego czasu, bo około miesiąca regularnego zakładania aparatu nie odczułam wręcz żadnej różnicy w związku z moimi haluksami y wywołanym przez nie bólem. Nadal było źle, nawet bardzo. Kompletny brak rezultatów, brak zmiany na lepsze, a w pakiecie jeszcze gorsze samopoczucie. Miały pojawić się jakiekolwiek efekty, a tu taka niemiła niespodzianka. Poza tym ten aparat był totalnie niewygodny. Naprawdę nieprzyjemnie mi się w nim spało, miałam przez jego trudności, żeby w ogóle zasnąć wieczorem, bo okropnie mnie on uwierał… Z tego względu nie mogę polecić tego wyrobu, ponieważ patrząc na moje doświadczenia, szkoda męczyć się z czymś, co zamiast pomagać i leczyć, tylko utrudnia sytuację.

Z mężem mamy złe opinie o Hallu Forte

Wiem, że ludzie różnie reagują na tego typu produkty. Być może komuś aparat Hallu Forte faktycznie pomógł, nie wykluczam tego. W moim przypadku jednak się nie sprawdził i takie mam o nim zdanie. Co więcej, wiem, że można dostać naprawdę niemało skuteczniejszych produktów, które pomogą nam w walce z haluksami. Wystarczy popytać znajomych, rodzinę albo specjalistów. Ten, kto zna się na tym problemie, będzie dla nas świetnym i rzetelnym źródłem wiedzy. Nie dajmy się namówić na zakup jakiegoś sprzętu czy produktu, tylko z tego powodu, że jest on stosunkowo znany. Bywa, że te mniej popularne wyroby mają lepsze wyniki. Przynoszą one realne i szybsze pozytywne skutki, a przy okazji nie musimy wydawać na nie tyle pieniędzy co w przypadku tych o dużej popularności.

5 Odpowiedzi do Aparat na haluksy Hallu Forte – złe opinie

 1. Becia1980 pisze:

  Miałam bardzo podobny aparat, ale ja dostałam go w pakiecie z hallu solution i świetnie się sprawdził, naprawdę. W nocy ból haluksa już mnie tak często nie budził. Ale był nieco droższy od tego…

  • R. pisze:

   Aparat aparatowi nie będzie równy. Hallu Forte był do bani – wiem to z własnego doświadcznia.
   Zafundował mi tylko odparzenie stóp i mniejszy stan konta.

 2. Uk_girl pisze:

  Czy masz też po Hallu Forte drętwiały nogi??? :/

  • Weronika Malbork pisze:

   Tak 🙂
   I nie tylko widzę Ty się skarżysz. Jest wiele opinii na ich stronie, że przepłacanie za aparat, który powoduje ból i sprawia, że często się budzisz w nocy. Nie polecam, bo w ten sposób nie powinien działa aparat na haluksy. 🙂

 3. iinka pisze:

  Ponoć można taki sam niebieski aparat można dostać w aptece za mniejsze pieniądze. Nie wiem, czy to jednak jest taki sam materiał i cała reszta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

× siedem = dwadzieścia osiem