Miesięczne stosowanie Hallux set – opinie po ogromnym rozczarowaniu

Moja babcia od kilku lat ma poważny problem. Są nimi haluksy. Dobór butów jest bardzo ciężkim wyzwaniem, a do tego coraz gorzej chodzi się babci. Na początku maskowała ten stan przed nami, ale z czasem nie udawało się jej ukrywać swoich haluksów. Postanowiłam pomóc babi. Nie mogłam patrzeć na to, jak się męczy. Nie dość, że to bardzo nieestetycznie wyglądało, to do tego nie mogła zakładać butów, na jakie miała ochotę, tylko takie, które przy tak poważnym schorzeniu udało się założyć na stopy. Za bardzo mi na niej zależy, żeby pozostawić ją samą z tym wszystkim.

Pierwsze, co zrobiłam, to przeszukałam internet aby znaleźć informację na temat tego, jakie metody są najskuteczniejsze na pozbycie się haluksów. Najlepiej oceniane były aparaty korekcyjne. Wiele osób polecało ten sposób, nazywając go mianem najlepszego. Jednak wiele firm oferuje takie produkty. Więc bez większej znajomości marki, kupiłam Hallux Set.

Hallux set opinie

Ten aparat korekcyjny miał naprostować dużego palucha, aby wszystko wróciło do normy. Od razu po zakupie poszłam do babci, aby zaczęła stosować Hallux Set. wiadomo, efektów nie będzie po kilku dniach, więc nie oczekiwałam na spektakularne efekty w ciągu kilku dni. Jednak po około miesiąca stosowaniu efektów nadal nie było. Byłam mocno rozczarowana. wiedziałam, że babcia też nie jest zadowolona, ale że to był prezent ode mnie, to nie skarżyła się. Ja jednak nie miałam zamiaru się poddać.

Mój sposób na haluksy

Zaczęłam szukać pomocy u znajomych. Za pośrednictwem Facebook-a wysłałam wszystkim zapytanie dotyczące walki z haluksami. Pytałam każdego czy ktoś im bliski, bądź sami mają taki problem, jeśli tak to co im pomogło. Na początku odzew był minimalny. Po kilku tygodniach w końcu dostałam konkretną odpowiedź od mojej koleżanki z czasów podstawówki. Napisała mi przez co przeszła jej mama i co stosowała na to samo schorzenie, które dotknęło moją babcię. Poradziła mi zakup aparatu korekcyjnego Hallu Solution. Bez większego zastanowienia zakupiłam ten produkt.

Hallu Solution opinie

Kiedy zaniosłam go babci, była ona trochę zła na mnie, że kolejne pieniądze wydaje, a jej i tak już nic nie pomoże. Porozmawiałam z nią, żeby jeszcze raz spróbowała. Na szczęście dała się przekonać. I tak babcia zaczęła stosować Hallu Solution. Po około 2-3 tygodniach obie zauważyłyśmy pierwsze efekty. To było to, na co czekałyśmy. Nasza radość była bardzo duża. Dzięki temu produktowi problem haluksów zniknął całkowicie po około 2 miesiącach stosowania.

Po pozbyciu się haluksów moja babcia znów jest uśmiechnięta i zadowolona z życia. Aby uczcić nasze zwycięstwo wybrałyśmy się na zakupy nowych butów. W końcu babcia mogła pozwolić sobie na obuwie, które się jej podoba, a nie na takie, które dały się założyć, a przy haluksach znalezienie odpowiedniego okrycia stóp jest bardzo ciężkim zadaniem. Po tym doświadczeniu wiem jedno: znaleźć odpowiedni aparat korekcyjny na haluksy nie jest łatwą sprawą, więc jeśli ktoś z Was ma ten sam problem, to z czystym sumieniem polecam Hallu Solution. Efekty są rewelacyjne, a czas na ich oczekiwanie jest stosunkowo krótki.