Owijka na haluksa Corbby – nie jestem zadowolona mimo dobrych opinii

Na wyrób Corbby, Mini Hallux Gel owijka na haluksa trafiłam tak naprawdę całkowitym przypadkiem. Będąc kiedyś w aptece i kupując różne preparaty dla siebie oraz swoich bliskich, usłyszałam jak pani przy okienku poleca tę owijkę jednej z klientek, wręczając jej przy tym ulotkę z jakimś rabatem.

Spontaniczna decyzja o zakupie owijki na haluksy – przez opinie

Znając problem haluksów aż za dobrze, gdyż towarzyszy mi on od jakichś kilku lat, pomyślałam, że może kupię sobie takie coś. Dlatego w momencie, gdy znalazłam się przy okienku, od razu o tę owijkę zapytałam i również otrzymałam rabat.

corbby-opaska-opinieCorbby, Mini Hallux Gel poleciła mi farmaceutka

Pani z apteki rekomendowała produkt Corbby, Mini Hallux Gel, mówiąc, że klienci mają o nim zadowalające opinie i że przynosi on podobno rewelacyjne efekty. Byłam więc wniebowzięta, że nareszcie skończą się moje problemy z haluksami! Po powrocie do domu przejrzałam jeszcze informacje, które zawierała ulotka dorzucona do owijki. Był tam opisany obszerny skład, a także podano, jak należy jej używać. Zastosowałam się więc do tych zaleceń i przez dwa tygodnie zgodnie z nimi używałam tego wyrobu.

Opinie o Mini Hallux Gel to wszystko co w nim dobre

Byłam bardzo dokładna, niczego nie zmieniałam, używałam tej owijki prawidłowo. Parę razy nawet wracałam rzetelnie do wspomnianej instrukcji tylko po to, by upewnić się, że wszystko wykonuję w poprawny sposób. Z przykrością muszę przyznać, że produkt Corbby, Mini Hallux Gel w moim przypadku okazał się nieskuteczny. Wcale nie pojawiły się rezultaty, o których zapewniała pani zarówno aptekarka, jak i producent. Problem haluksów był nadal taki sam.

Wciąż towarzyszył mi okrutny ból, ciężko było mi chodzić. Pewnie stosowałabym daną owijkę dużo dłużej, jednak z pewnego powodu musiałam z niej szybko zrezygnować, czyli dokładnie po upływie dwóch tygodni. Chodziło o to, że owijka ta bardzo mnie uciskała. Miałam wręcz wrażenie, że nie dopływa mi odpowiednio krew do jednego z palców. Bałam się, że może mi się coś przez to stać, a zresztą było to jeszcze bardziej bolesne. Ogólnie rzecz biorąc, podczas gdy miałam założoną tę owijkę, źle się czułam i było mi niezwykle niewygodnie… Co ciekawe, moja znajoma także kiedyś jej używała  i miała podobne doświadczenia, jak ja. Także nie poleca tego produktu. Obie przekonałyśmy się, że nie warto wydawać pieniądze na coś, co jest wyłącznie popularne, ale nieefektywne.

Opinie o owijkach na haluksy to nie wszystko!

Chcę zaznaczyć jedną bardzo istotną kwestię. Zwracajmy uwagę na to, co kupujemy w aptekach. Faktycznie, wyrobów jest mnóstwo, na haluksy także znajdzie się tego cała masa. Ciężko coś wybrać z tego obszernego zestawu, a łatwo się w tym wszystkim pogubić. Spróbujmy jednak myśleć i z rozsądkiem lokować nasze pieniądze. Przecież można popytać znajomych, rodziny, kolegów o ich doświadczenia z haluksami i na tej podstawie znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Ludzie mają dużo wiedzy i myślę, że chętnie się nią z nami podzielą. Możemy uzyskać naprawdę przydatne i pomocne rady, pomysły, propozycje. Nie raz wyroby o mniejsze popularności są bardziej skuteczne niż te oznaczone znaną marką. Pamiętajmy też, że droższy niekoniecznie oznacza przynoszący lepsze efekty.