Owijka na haluksa Corbby – nie jestem zadowolona mimo dobrych opinii

Na wyrób Corbby, Mini Hallux Gel owijka na haluksa trafiłam tak naprawdę całkowitym przypadkiem. Będąc kiedyś w aptece i kupując różne preparaty dla siebie oraz swoich bliskich, usłyszałam jak pani przy okienku poleca tę owijkę jednej z klientek, wręczając jej przy tym ulotkę z jakimś rabatem.

Spontaniczna decyzja o zakupie owijki na haluksy – przez opinie

Znając problem haluksów aż za dobrze, gdyż towarzyszy mi on od jakichś kilku lat, pomyślałam, że może kupię sobie takie coś. Dlatego w momencie, gdy znalazłam się przy okienku, od razu o tę owijkę zapytałam i również otrzymałam rabat.

corbby-opaska-opinieCorbby, Mini Hallux Gel poleciła mi farmaceutka

Pani z apteki rekomendowała produkt Corbby, Mini Hallux Gel, mówiąc, że klienci mają o nim zadowalające opinie i że przynosi on podobno rewelacyjne efekty. Byłam więc wniebowzięta, że nareszcie skończą się moje problemy z haluksami! Po powrocie do domu przejrzałam jeszcze informacje, które zawierała ulotka dorzucona do owijki. Był tam opisany obszerny skład, a także podano, jak należy jej używać. Zastosowałam się więc do tych zaleceń i przez dwa tygodnie zgodnie z nimi używałam tego wyrobu.

Opinie o Mini Hallux Gel to wszystko co w nim dobre

Byłam bardzo dokładna, niczego nie zmieniałam, używałam tej owijki prawidłowo. Parę razy nawet wracałam rzetelnie do wspomnianej instrukcji tylko po to, by upewnić się, że wszystko wykonuję w poprawny sposób. Z przykrością muszę przyznać, że produkt Corbby, Mini Hallux Gel w moim przypadku okazał się nieskuteczny. Wcale nie pojawiły się rezultaty, o których zapewniała pani zarówno aptekarka, jak i producent. Problem haluksów był nadal taki sam.

Wciąż towarzyszył mi okrutny ból, ciężko było mi chodzić. Pewnie stosowałabym daną owijkę dużo dłużej, jednak z pewnego powodu musiałam z niej szybko zrezygnować, czyli dokładnie po upływie dwóch tygodni. Chodziło o to, że owijka ta bardzo mnie uciskała. Miałam wręcz wrażenie, że nie dopływa mi odpowiednio krew do jednego z palców. Bałam się, że może mi się coś przez to stać, a zresztą było to jeszcze bardziej bolesne. Ogólnie rzecz biorąc, podczas gdy miałam założoną tę owijkę, źle się czułam i było mi niezwykle niewygodnie… Co ciekawe, moja znajoma także kiedyś jej używała  i miała podobne doświadczenia, jak ja. Także nie poleca tego produktu. Obie przekonałyśmy się, że nie warto wydawać pieniądze na coś, co jest wyłącznie popularne, ale nieefektywne.

Opinie o owijkach na haluksy to nie wszystko!

Chcę zaznaczyć jedną bardzo istotną kwestię. Zwracajmy uwagę na to, co kupujemy w aptekach. Faktycznie, wyrobów jest mnóstwo, na haluksy także znajdzie się tego cała masa. Ciężko coś wybrać z tego obszernego zestawu, a łatwo się w tym wszystkim pogubić. Spróbujmy jednak myśleć i z rozsądkiem lokować nasze pieniądze. Przecież można popytać znajomych, rodziny, kolegów o ich doświadczenia z haluksami i na tej podstawie znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Ludzie mają dużo wiedzy i myślę, że chętnie się nią z nami podzielą. Możemy uzyskać naprawdę przydatne i pomocne rady, pomysły, propozycje. Nie raz wyroby o mniejsze popularności są bardziej skuteczne niż te oznaczone znaną marką. Pamiętajmy też, że droższy niekoniecznie oznacza przynoszący lepsze efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

÷ 5 = jeden