Silikonowe nakładki na haluksy – opinie po wielkim zawodzie

Która kobieta nie lubi chodzić na wysokich obcasach i przyciągać wzrok zarówno kobiet, jak i mężczyzn? Ładne i efektowne buty zazwyczaj są na obcasie i dodatkowo mają wąskie noski. Zawsze takie uwielbiałam i nosiłam, jak tylko nadarzyła się okazja: do pracy, na imprezę, randkę. Nawet teraz, kiedy jestem już po czterdziestce uwielbiam nosić obcasy. Jednak wszystko ma swoją cenę: nabawiłam się koszmarnych haluksów – myślę, że miały na to wpływ także geny, ale oczywiście najbardziej nieprawidłowe obuwie, które tak często nosiłam z powodów estetycznych. Ból doskwierał mi bardzo i często traciłam energię na wykonywanie swoich codziennych czynności. Byłam smutna, przygnębiona i nie wiedziałam czy jeszcze kiedyś będę czuła się zdrowa i pełna życia. 

Moja opinia o silikonowych nakładkach na haluksy

W końcu zdecydowałam się: muszę w końcu coś z tym zrobić. Jestem jeszcze młodą kobietą, która chce czuć się atrakcyjnie, nosić wysokie obcasy i przestać uskarżać się na permanentny ból stóp. Polecono mi, abym zdecydowała się na silikonowe nakładki na haluksy.

Silikonowe nakładki na haluksy opinie

Wierzyłam, że regularne stosowanie pomoże mi pozbyć się mojego problemu i na nowo cieszyć się pełnią życia. Stosowałam je zgodnie z zaleceniami producenta. Jednak po obiecywanym czasie nie odczuwałam żadnej potrawy. Nawet najmniejszej. Czułam się przybita i szukałam w samej sobie problemu. Myślałam, że to moja wina, że robię coś nie tak, że nakładki nie działają. Ale naprawdę nie widziałam nawet najmniejszej poprawy ani ulgi w moim bólu. Co mogłam dalej zrobić? Czułam się bardzo zniechęcona i prawdę mówiąc chciałam już pogodzić się z moją dolegliwością i przestać cokolwiek robić. ”Może taka już moja uroda? W końcu jestem już po czterdziestce i mogę mieć pewne dolegliwości i nic na to nie jestem w stanie poradzić’ – myślałam i jeszcze bardziej pogłębiałam się w swoich złych myślach.

Ostatecznie wybrałam inną alternatywę

Postanowiłam podjąć jednak ostatnią próbę. Przeczytałam wiele opinii na temat kolejnego preparatu na haluksy – nazywał się Hallu Solution. Oczywiście byłam bardzo sceptyczna. Skoro jeden sposób (tak bardzo polecany) mi nie pomógł to co może mi pomóc? Postanowiłam jednak spróbować – stwierdziłam, że nic nie tracę, a mogę tylko wygrać swoje lepsze samopoczucie i poprawę zdrowia. Zaczęłam regularnie stosować Hallu Solution. Po pewnym czasie zauważyłam stopniową poprawę, potem coraz większą.

Hallu SOlution opinie

Nie mogę nawet opisać słowami, jak cieszę się, że zdecydowałam się zastosować Hallu Solution. To rozwiązanie sprawiło, że pozbyłam się mojego problemu, który nie tylko był kłopotem zdrowotnym, ale i negatywnie wpływał na moje psychicznie samopoczucie. Możecie wierzyć lub nie, ale teraz, kiedy pozbyłam się swojego problemu, znowu czuję się w pełni atrakcyjną kobietą. Widzę podziw w oczach mężczyzn i zazdrość innych kobiet. Mogę swobodnie chodzić w wybranych przez siebie butach, nie obawiając się uszczerbku na swoim zdrowiu czy dyskomfortu. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę i żałuję tylko, że tak późno skorzystałam z tego rozwiązania i pozbyłam się swojego problemu. Obecnie czuję, że wypełnia mnie szczęście.

5 Odpowiedzi do Silikonowe nakładki na haluksy – opinie po wielkim zawodzie

 1. Lina pisze:

  Z haluksami borykam się od jakiegoś czasu. To naprawdę okropna przypadłość! Człowiek się tylko wstydzi pokazywać swoje stopy, a schować ich w buty też nie może, bo ciągle bolą. Coś okropnego.

 2. liliusz pisze:

  Niestety od silikonowych nakładek moje stopy się strasznie pociły, potem zaczęły się odparzać. Baardzo to było niekomfortowe, tym bardziej latem.

 3. Aniela78 pisze:

  Ja na szczęście nie mam haluksów, ma je za to mój ojciec. Chciałam tylko tu napisać, że zamówiłam mu Hallu Solution, mimo, że bardzo kręcił nosem, męska duma i takie inne brednie. Mimo, ze ojciec ma już umówioną wizytę na operację, to mam nadzieję, ze chociaż trochę mu ten korektor pomoże. Pozdrawiam. 😉

 4. Julia K. pisze:

  Hmmm. To nie zbyt idealny scenariusz, że poprawa halluksa nastąpiła tak szybko? Moja Pani lekarz zawsze powtarzała, że takie rzeczy wymagają długie czasu.

 5. Kasia z Sopotu pisze:

  Kochane, piszę do Was po bardzo długim czasie. Trafiłam na tę stronę jeszcze jakoś w poprzednie wakacje i… właśnie wtedy zamówiłam Hallu Solution z ich strony https://hallusolution.pl bo już nie mogłam znieść chodzenia w moich ulubionych 16cm szpilkach. Sprawiało mi to tak ogromny ból, że momentami rezygnowałam na rzecz trampek… Totalna porażka. Decydowałam się jakoś tydzień czy warto zamówić polecaną przez Was opaskę na haluxy… ale ostatecznie się zdecydowałam i NIE ŻAŁUJĘ! Hallu Solution przyszedł bardzo szybko i zaczęłam kurację jeszcze tego samego wieczoru (wybrałam opcję z nakładką na noc, która jest rewelacyjna swoją drogą). Poprawy nie czułam od razu, bo jednak przy moim stanie stóp było to raczej niewykonalne… ale po pierwszych 2 tygodniach odczułam niesamowicie dużą różnicę… Nawet nie wiecie jak niesamowicie przyjemnym uczuciem jest fakt, że mogę znowu wyjść i zabłysnąć swoimi nogami przed resztą świata. Żartuję hihi, ale zdrowe nogi mieć niezwykle dobrze! Serdecznie Wam polecam Hallu Solution i życzę szybkiego powrotu do zdrowia tak jak u mnie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × = piętnaście